Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@cepprogrami.com 0212 809 26 04
Program Özellikleri

Casus Telefon Program Özellikleri

Casus telefon dinleme hizmetlerimiz ile takibe aldığınız telefonun bütün verilerine ulaşabilirsiniz. Takip ettiğiniz telefondan yapılan her görüşmeyi izleyebileceğiniz gibi telefona gelen her çağrıyı da görebilirsiniz. Aranan ve telefon gelen çağrıların numaraları, eğer telefonda kayıtlı bir kişi ise ismini, çağrının yapıldığı saati, görüşme süresini internet bağlantısı kullanmanız halinde anında elinizde olacaktır. Bunun dışında eğer daha önceden eklediğiniz ve takip edeceğiniz bir arama numarası varsa kullandığınız yazılım sayesinde zamanları ve arama süreleri ile inceleyebilirsiniz. Hizmetlerimizi kullanarak elde edeceğiniz bilgilerden bir tanesi de mesaj kayıtlarıdır. Programın yüklenmiş olduğu telefona gelen her mesajı ya da gönderilen her mesajı takip edebilirsiniz.

Casus telefon dinleme yazılımı kullanarak elde edebileceğiniz bilgilerden bir tanesi de e-mail takibidir. Günümüzde telefondan internet kullanılabildiği için programın yüklenmiş olduğu cihazdan atılan her maili takip edebilir ve gelen her maili kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda takip edilen telefondan internet kullanımına yönelik bilgileri de alabilirsiniz. Yani telefondan hangi internet sitelerine giriş yapıldığını, hangi zamanlarda giriş yapıldığını internet adresleri ile birlikte görebilirsiniz. Popüler sosyal ağlarla kurulmuş olan bağlantıları da bu şekilde takip edebilirsiniz. Böylece takip ettiğiniz kişinin sosyal ağlardaki paylaşımlarını, sanal ortamda sahip olduğu arkadaşlarını tespit edebilirsiniz. Casus yazılım kullanarak edinebileceğiniz bilgilerden bir tanesi de yer tespitidir. Program cihazın yerini de göstereceği için kullanıcının yerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çağrı Kayıtları

Akıllı cep telefonlarında uygulanan casus yazılım programı ile çocuğunuzu veya personelinizi arayan kişilerin çağrı kayıtlarını kendi telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Bu program ile tüm konuşmalar kayıt altına alınır ve takip edilen kişi bu görüşmeleri silse bile siz arka planda çalışan yazılım ile tüm konuşmaları kendi telefonunuza yönlendirebiliyorsunuz.

Arama Kayıtları

Arama kayıtları ile gün içerisinde çocuğunuzun kimlerle konuştuğunu öğrenebilirsiniz. Samsung, Ipohone cep telefonu markaları ile uyumlu bir program olup arka planda çalışma özelliği ile kesinlikle fark edilmez.

Mesaj Takibi

Çocuğunuzun veya personelinizin cep telefonuna gün içinde gelen tüm mesajlar anında sizin telefonunuza aktarılır. Bu uygulama çalışırken karşı tarafın anlayacağı bir kesinti veya görüntü söz konusu değildir. Gelen ve giden mesajlar orijinal hali ile birer kopya şeklinde sizin telefonunuza iletilir.

E-Mail Takibi

Casus yazılım programları arık internet üzerinde yapılan görüşmeleri ve yazışmaları da takip edeceğiniz uygulamaları ile iş yerlerinde güvenlik adına oldukça sık kullanılıyor. Takip edilecek personelin cep telefonuna yüklenen bu uygulama ile tüm E-Mail hesapları takip edilebiliyor.

Yer Tespit Özelliği

Yer tespit özelliği ile takip edilen kişinin nerede olduğunu internet üzerinden tüm detayları ile görmenizi sağlayan bir programdır.

İnternet Kullanımı Takibi

İnternet üzerinde yapılan tüm gezintiler, sosyal paylaşım siteleri, sohbetler internet kullanımı takibi internet üzerinden saniye saniye gelen verilerle takip ediliyor.

Skype Takibi

Akıllı cep telefonlarında sık kullanılan skype sohbetleri casus yazılım programları ile kolayca takip edilebiliyor. Çocuğunuz veya personelinizin gün içinde arkadaşları ile yaptığı tüm görüşmeleri öğrenmek için bu programdan yararlanabilirsiniz.

WhatsApp Takibi

Whatsapp günümüzde gençlerin haberleşme, video paylaşım, konum bildirme konusunda ellerinin altında sürekli kullandıkları en yaygın iletişim adresidir. Bu adreste yapılan tüm görüşmeler ve paylaşımlar için internet üzerinden takip yapabilirsiniz.

İmessage Takibi

Tüm sosyal paylaşım siteleri gibi imessage takibi ile çocuğunuzun internet üzerinden yaptığı konuşmaları görebilir ve onu tehlikeli arkadaşlık ve ortamlardan uzak tutabilirsiniz.

Facebook Takibi

Video ve fotoğraf paylaşımları, yazışmalar, beğenmeler, tıklamalar kısacası dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook, üzerinde çocuğunuzun tüm hareketlerini takip etmeniz mümkün. Casus yazılım programı ile o hiçbir şeyi fark etmeden siz onun hayatındaki en ciddi durumlardan anında haberdar olacaksınız.

Viber Takibi

Viber teknolojik uygulama sayesinde takip ettiğiniz kişi hiçbir şeyi anlamayacak. Konumlar, yazışmalar, sesli ve yazılı mesajlar anında sizin telefonunuza gelecek.