Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@cepprogrami.com 0212 809 26 04
Hakkımızda

V.İ.P. Cepprogrami ; İstanbul da  kurulan 2005 yılından beri telefon dinleme programları ve hazır takip yazılımları ürünlerinin hem pazarlaması hem de teknik destek ihtiyaçlarına danışmanlık yapan bir firmadır.

Siz değerli müşterilerimizin,çocukları,anneleri,babaları ve önemsediği tüm yakınlarına,takip yazılımları sunuyoruz.Çocuklarını için,cep telefon dinleme programları,evinizde baktığınız yaşlı akrabalarınız için sizlere telefon takip yazılımları hakkında geniş bir destek veriyoruz.

Cep telefonu takip programı için hakkımızda yapılan yorumları okuyarak kendinize uygun olan cep programı uygulamasını bulabilirsiniz. 2005 yılından beri faaliyette olan Perpa Shop, İstanbul Perpa Ticaret Merkezinde kurulmuş, telefon dinleme, takip yazılımları üretme ve teknik destek sağlama amacıyla kurulmuştur. İphone, Samgung, HTC ve LG gibi markalarla uyumlu olarak hazırlanabilen casus takip programı arka planda çalışacağı için kullanıcısı fark etmez. Buna ek olarak iki yıl garantili olarak verilen program istendiği zaman silinebilmektedir. Firmamız aracılığı ile sipariş verebileceğiniz bu hizmetle çocuklarınızın telefonlarını onlara fark ettirmeden takip edebilirsiniz. Gerekli durumlarda teknik destek alabileceğiniz profesyonel ekibimizle aradığınız zahmetsiz ve hızlı takip sistemine kavuşabilirsiniz.

Ailelerin kullanabileceği bu program aracılığı ile yapılan tüm telefon görüşmelerini dinlemek mümkün olabilmektedir. Özellikle sık kullandığı sosyal ağları takip edebilir, çocuklarınızın sanal ortamdaki arkadaşlarını görebilirsiniz. Ayrıca cihazın bulunduğu her yeri anında saptayabilirsiniz. Buna ek olarak yaşlı bakımında uzaktan kontrol edilebilme imkanına da casus takip sistemi ile sahip olabilirsiniz. İş yerindeki çalışanlarınız için de kullanabileceğiniz bu uygulama ile çalışanlarınızın her an nerede olduğunu telefonlarından öğrenebilirsiniz. Yazılımın yüklenmesi sonrasında program telefon içinde fark edilmeden, arka planda çalışmaya devam edecektir. Bu şekilde telefon kullanıcısı da programın varlığını bilmeyeceği için istediğiniz her an sevdiklerinizi, çalışanlarınızı kontrol edebileceksiniz.