Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@cepprogrami.com 0212 809 26 04
Bu Çocuklar Hergün Ölüyor! BONZAİ

   Bonzai sentetik bir uyuşturucudur. Kimyasal içerik taşıyan bitkiler kurutularak elde edilir. Yapılan araştırmalar Bonzai’nin eroinden daha tehlikeli olduğunu göstermektedir. Özellikle genç kuşaklar tarafından, sigaranın içerisinde sprey halinde kullanılmaktadır. Böylece kullanımı dikkat çekmez.  Son bir yıl içerisinde büyük oranda patlama yapmıştır. Onlarca genç Bonzai nedeniyle yaşamını yitirmiştir.

18 yaşında lise son sınıfa giden genç bir çocuktu Kamil. Çok hareketli bir o kadar da asabiydi.  Büyük bir arkadaş kitlesine sahipti. Nereye gittiği ne yiyip ne içtiğini bilmezdik. Gece geç saatlerde eve gelir sabah da çıkar okula giderdi.  Bize kesinlikle bilgi vermezdi. Onun bu durumundan şüphelenerek casus telefon almaya karar verdim. Bilirsiniz ki; casus telefon bir takip sistemidir. Telefonunuzda internet olması durumunda olumlu sonuçlar vermektedir. Yüklemiş olduğum bu yazılım oğlumun her hareketini kaydederek bana iletti. Yapılan telefon görüşmeleri, sms iletileri, fotoğraflar birebir cep telefonuma geldi. Buradan oğlumun içinde bulunduğu vahim tablonun acı gerçeğini öğrendim. Evet, oğlum bonzai kullanıyor. 1500 TL ödeme gerçekleştirdiğim casus telefon fiyatı hakkını verdi. Çeşitli meblağlarla satışı gerçekleştirilen bu yazılımlar gerçektende ailelerin sorunlarının çözümü için sağlıklı bilgiler toplanmasına yardımcı olmaktadır. Teknoloji o kadar ilerlemiş durundadır ki artık sorunların çözümümde önemli görevler üstlenmektedir. Bilgi sahibi olmak istediğiniz herhangi bir konu için cep telefonunuza dinleme ve takip programı yüklenmesi yeterlidir. Bunun için geliştirilmiş programlar vardır. İşte bunlardan biriside Telefon Dinleme Programı olan Spybubble dir.  Bu istediğiniz kişiyi dinlemenize ve takip etmenize olanak sağlar. Oğlunuzun Bonzai kullandığını veya farklı bilgileri bu program sayesinde öğrenebilirsiniz. Örneğin oğlunuzun telefon bilgilerine ulaşan bu program, aynı zamanda topladığı tüm bilgileri sizin elektronik mektup adresinize veya cep telefonunuza aktarır. Bu bilgilere istediğiniz zaman bilgisayarınız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Program bir kullanıcı adı ve bir şifreyle çalışır. Takip etmek istediğiniz kişinin bundan kesinlikle haberi olmaz. Program sessizce takip ve dinleme işlemini gerçekleştirir. Diğer taraftan oğlunuzun içinde bulunduğu tablonun fotoğrafını çekebilmek için “Ortam Dinleme Cihazı” tercih edilebilir. Bu cihaz ile oğlunuza dair bilgilere ulaşım sağlanabilmektedir. Örnek verilirse; onun bonzai kullanımı hakkında fikir sahibi olarak, koruyucu önlemler alabilirsiniz. 

Şimdi bu cihazı tanıyalım. Bunları kullanım alanları çok geniştir. Her türlü eşya ve materyal üzerinde kullanılabilmektedir. Yapılması gereken sadece cihazı belirleyeceğiniz noktaya montajlaşmaktır. Bu cihazların kullanımı çok kolaydır. Telefon hattı ve UHF frekansları ile çalışmaktadır. Hafıza kartına kayıt yapar. Görüldü gibi telefon dinleme yazılımları birçok konuda bizlere yararlı bilgiler aktarmaktadır. Bunları doğru kullanarak çocuklarımızın Bonzai kullanımına oluruz.  Böylece sevdiklerimizin sıkıntı ve sorunlarının çözümünde başarı elde etmiş oluruz

 www.cepprogrami.com

21 Ağu 2014 - 21:52:25 Haberler