Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@cepprogrami.com 0212 809 26 04
Çocuğumun Telefonuna Takip Program Yerleştirebilir miyim?

     Teknolojide gün geçtikçe oluşan değişimler ve çevremizde olan bütün kötü olaylar, televizyonda izlediğimiz tüm kötü haberler ve bunun gibi tüm olumsuz davranışlar çocuklarımızın ruh sağlığı üzerinde büyük etkilere sahiptir. Bu nedenle de çocuklar kendilerine kötü insanları rol modeli seçebilir ve yanlış davranışlarda bulunup, kötü arkadaş ve kötü alışkanlıklar edinebilir. Bu durum günümüzde gün geçtikçe yaygın hale geldiği için artık anne ve babaların en büyük şikâyeti olmaktadır.

    Bu nedenle de artık anne ve babalar çocuklarının yanlış bir şey yapmasını önlemek ve onu kötülüklerden koruyabilmek için çareyi çocuklarının telefonlarına dinleme cihazları yerleştirmekte bulmaktadır. Casus program olarak adlandırılan bu takip programı sayesinde çocuklarının arkadaş çevresini ve kötü alışkanlıkları olup olmadığını kontrol edebilmektedir.  Casus program, sisteme uygun olarak çalışan telefon modellerine yüklenen sertifikalı bir dinleme cihazıdır.

Bu cihazı kullanmaya başlamak için öncelikle ilk yapmanız gereken şey programı takibini yapmak istediğiniz telefona yüklemektir.  Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra artık telefonla yapılan tüm görüşmeleri rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Üstelik yüklenen program menüde asla gözükmez arka planda gizli olarak çalışır. Bu nedenle de telefonuna kullanan kişi takip edildiğini, cihazın dinlenildiğini asla fark edemez.

   Programı yükledikten sonra arka planda çalışırken daha önce belirlediğiniz bir numaradan dinlemek istediğiniz telefonu aramanız gerekmektedir. Program numarayı tanıma işlemini gerçekleştirdikten sonra artık dinlemek için telefonu her aradığınızda program tarafından otomatik olarak sessizce mikrofon açılır ve telefonun yakınındaki konuşmalar telefonu kullanan kişi tarafından fark edilmeden kolaylıkla dinlenir. Yüklemesi ve kullanımı çok kolay olan bu casus program sayesinde çocuğunuzun bulunduğu ortamı rahatlıkla ve yaptığı telefon görüşmelerini rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Ayrıca telefon ile yapılan gelen ve giden tüm mesajları da yine gizli bir şekilde okuyabilirsiniz. Hatta çocuğunuzun bire bir yer tespitini, çağrı takibini ve uzaktan kontrol takibini de yapabilirsiniz. Bu özellikleri programı yüklemeniz durumunda 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Telefon Takip Programı programının tüm bu özelliklerini kullanarak artık çocuğunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Bu programlara internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  

03 Eyl 2014 - 23:09:00 Haberler