Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@cepprogrami.com 0212 809 26 04
Bilgi Bankası

Bilgi bankası bölümünde casus telefon nasıl kullanılır program nasıl yüklenir sorularına cevaplar bulabilirsiniz.Dilerseniz buraya tıklayarak PDF formatında sıkca sorulan soruları indirebilirsiniz.

Casus Telefon, izlemek istediğiniz cihaza yüklenmiş olmalıdır. programı`ı yüklemek için hedef cihazla 5-10 dakikalığına fiziksel temas halinde olmalısınız(Cihaz sizin elinizde olmalı.). Programı`ın yükleme işlemi bittikten sonra hedef cihazla tekrar temas halinde olmanız gerekmeyecek. Yazılım tarafından izlenen bilgileri uzaktan kişisel hesabınızdan takip edebileceksiniz.

Program gizlilik modunda çalışır ve herhangi bir bildirim, pop-up ya da ses çıkarmaz. Bilgilerin güncellenmesini talep etmeniz gerekmez, tüm bilgilerin transferi otomatik olarak sağlanır. Yazılım, takip ettiğiniz cihazdaki bilgilerin hesabınıza aktarımını sağlamak için internet bağlantısını kullanır.

İzleme yazılımımız, herhangi bir mobil network’ten ya da cihazın konumundan bağımsız olarak işlevini yerine getirir. İzlenilen bilgileri kişisel hesabınıza aktarmak için gereken tek şey internet bağlantısıdır. Bu da, program’ın dünyanın dört bir yanında güvenle kullanılabileceğini gösterir.

Android 2.2+, 

iOS 4.3 – 9.1

BlackBerry (10 serisinin alt modelleri)

model akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu çalışır

Gizlilik modunda çalışır. Takip edilen cihazda hiçbir ikon görünmez. Cihazın uygulama veri tabanında farklı isimler altında yer almaz, böylece kullanıcının cihazda yazılımın yüklü olduğunu anlaması için hiçbir ipucu kalmaz. Bunun yanında, hedef cihazda, giriş kayıtlarının tutulması ya da pop upmesajların ana ekranda görünmesi gibi riskler de kesinlikle yoktur.

  1. Aile olarak, reşit olmayan çocuğunuzun faaliyetlerini kontrol altında tutmak isterseniz.
  2. Çalışanlara, şirket tarafından verilmiş cihazları izleyerek, çalışan takip sistemi oluşturmak isterseniz. Lütfen, program`ı şirket çalışanlarının telefonlarına yüklemeden önce, onları bilgilendirin ve çalışanlarınızı, şirketin sahip olduğu bu cihazı kullanmayı kabul ederek, programı`ın telefonlarına yüklenmesini de kabul etmiş oldukları konusunda bilgilendirmeyi unutmayın. Böylece herhangi bir yasal problemle karşılaşmamayı garanti altına almış olursunuz.

Bunları belirtmemize rağmen, yine de, ülkelere özel yerel yasal şartları tam olarak bilmemiz imkansız olduğu için, hukuki tavsiye vermekten kaçınıyoruz.

Yüklemek çok kısa sürer ve teknik bilgisi sıfır seviyede olanlar için bile çok kolaydır. Ödemeyi yaptıktan sonra uygulamayı yükleyebilir, size yollanan onay mailinden yazılım giriş bilgilerinizi öğrenerek, hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Tüm bu süreç boyunca, yükleme sihirbazımız size yardımcı olacaktır. Resmi YouTube kanalımızdaki videolardan da yararlanabilirsiniz

 

Programı’ı hedef cihazdan zahmetsiz bir şekilde kaldırabilirsiniz. Hesabınızın Yardım’ bölümünden, yüklemeyi kaldırmakla ilgili gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer Premium kullanıcıysanız, Canlı Destek hattımızla bağlantıya geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri görevlilerimiz, yüklemeyi kaldırma sürecinde size destek olurlar.

 

Yazılım, hedef cihazda faaliyet göstermeye başladığı andan itibaren sunucularımıza bağlanır. Bu sayede hedef cihazdan gelen bilgiler, otomatik olarak kişisel hesabınızdaki Kontrol Paneli bölümüne yüklenecektir. Demoyu izle ye tıklayarak Kontrol Paneli’nin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

 

Ödemeniz işleme alınır alınmaz, posta kutunuzu kontrol edin. Posta kutunuzu (inbox) ve İstenmeyen posta klasörünüzü (Spam) mutlaka kontrol edin. Bazen otomatik mailler, istenmeyen posta kutusuna(Spam) düşebilir. İki tane e-posta alacaksınız: Birincisi fatura kesen şirketten gelecek, ödemenizi onaylayan bir e-posta olacaktır. İkincisi ise, programı’ın hoş geldiniz e-postası olacaktır. İkinci e-posta, sizin giriş bilgilerinizi ve kişisel online Kontrol Panelinize gitmenizi sağlayan bir link içerecek. Linke tıklayıp kolayca giriş yapın.

 

Hedef cihazdaki yazılımının, Kontrol Paneli ’nize bilgi yollayabilmesi için cihazın internete bağlı olması gerekir. Kablosuz bağlantı ya da 3G/4G hızındaki internet bağlantılarının ikisi için de uygundur. Sunucularımıza bilgi yüklenir yüklenmez, bu bilgiler hesabınızdaki Kontrol Paneli’nde görünecektir. Hedef cihazın 7/24 internete bağlı olması gerekmez çünkü bilgi güncelleme aralığını, Kontrol Paneli’ndeki ayarlardan kendiniz ayarlayabilirsiniz.

 

Bu, rooting metodunuza ve Android cihaza göre değişir. Bazı Android cihaz üreticileri, rooting işlemi yapılan cihazlar için garantiyi geçersiz kılmış olabilir. Ancak garantiyi tekrar geçerli hale getirmek için, rooting işlemini kaldırabilirsiniz.